Zapraszamy do Białowieży i Puszczy Białowieskiej – Światowego Dziedzictwa UNESCO!

Czekają tam dwa nowe (czerwiec 2016) całoroczne drewniane domki wypoczynkowe ART TRAVEL
o powierzchni użytkowej 42m2 z dużym tarasem 17m2.
Domek w Białowieży

Każdy domek składa się z 2 uroczych sypialni po 2 łóżka + szafa, wieszak i lustro, dużego salonu z  TV 43″ i rozkładaną sofą dwuosobową, łazienki oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego (komplet naczyń, kuchenka elektryczna, lodówka, mikrofala, ekspres do kawy, toster). Piękny duży taras o powierzchni 17 m2 z duzym stołem i ławami, grill, wspólne ognisko. Możliwość wypożyczenia rowerów.

Domek BiałowieżaTelewizja i Internet wi-fi gratis. Idealny dla całej rodziny. W domku może maksymalnie przebywać do 6 osób.


W sezonie letnim domki wynajmowane są w cyklach tygodniowych (sobota-sobota) w cenie 1875 zł za tydzień (1975 zł w m-cu sierpniu). Po sezonie cena pojedynczego wynajmu w weekend to 299 zł za cały domek za noc (minimum 2 noclegi). Od poniedziałku do czwartku – promocyjna cena 275 zł za noc.

Domki są ocieplane i posiadają ogrzewanie elektryczne pozwalające na korzystanie z nich w sezonie zimowym.
Zapraszamy przez cały rok – również w Boże Narodzenie, Sylwester i ferie! Rezerwacje można robić z 12 miesięcznym wyprzedzeniem.


  Obejrzyj zdjęcia domków


  Sprawdź kalendarz rezerwacji


  Skontaktuj się z nami


 

Atrakcje w okolicy:

Dla większych grup (7-12 osób) gorąco polecamy sąsiadujący pensjonat – dom jednorodzinny „Czar Puszczy” www.czarpuszczy.pl