Główna

Zapraszamy do Białowieży i Puszczy Białowieskiej – Światowego Dziedzictwa UNESCO!

Czekają tam dwa całoroczne drewniane domki wypoczynkowe ART TRAVEL
o powierzchni użytkowej 42m2 z dużym tarasem 17m2.
Domek w Białowieży

Każdy domek składa się z 2 uroczych sypialni po 2 łóżka + szafa, wieszak i lustro, dużego salonu z  TV 43″ i rozkładaną sofą dwuosobową, łazienki oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego (komplet naczyń, kuchenka elektryczna, lodówka, mikrofala, ekspres do kawy, toster). Piękny duży taras o powierzchni 17 m2 z duzym stołem i ławami, grill, wspólne ognisko. Możliwość wypożyczenia rowerów.

Domek BiałowieżaTelewizja i Internet wi-fi gratis. Idealny dla całej rodziny. W domku może maksymalnie przebywać do 6 osób.


W sezonie letnim (czerwiec -sierpień) domki wynajmowane są w cyklach tygodniowych (sobota-sobota) w cenie 2583 zł za tydzień. Po sezonie cena pojedynczego wynajmu w weekend to 399 zł za cały domek za noc (minimum 2 noclegi). Od poniedziałku do czwartku – promocyjna cena 369 zł za noc.

Domki są ocieplane i posiadają ogrzewanie elektryczne pozwalające na korzystanie z nich również w zimniejsze dni.

 

Przyjmujemy zapłatę w BONACH TURYSTYCZNYCH – prosimy o kontakt tel. 509-070-070.

Bon turystyczny wspiera polskie rodziny i jednocześnie branżę turystyczną w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko, który możesz wykorzystać aż do końca marca 2022 roku.

Z bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo 1000 zł.


COVID-19 Przestrzegamy rygorystycznie wszelkich zaleceń związanych z COVID-19.  Przed przyjazdem naszych gości domki są gruntownie czyszczone i dezynfekowane, a nasi goście mają do dyspozycji bezpłatnie oprócz śodków czystości również specjalne środki bakteriobójcze.

  Obejrzyj zdjęcia domków


  Skontaktuj się z nami


 

Atrakcje w okolicy: